This website uses cookies, which are small text files that are used to make websites work more effectively. In order to continue using this website, you will need to accept the use of cookies.

  1. Konkurs arktyczny – czekamy na wynik 1 etapu!
  2. Wypełnij ankietę, podziel się doświadczeniami i wygraj plecak!
  3. Nowe lekcje i zupełnie nowa możliwość – „lekcje na zamówienie”

1. Konkurs arktyczny – mamy wynik 1 etapu!

Ponad 100 uczniów z 17 krajów podjęło wyzwanie i przygotowało streszczenia swoich innowacyjnych/badawczych projektów. Mamy już wyniki I etapu – 50 drużyn ma szansę już tego lata wybrać się w podróż życia do Arktyki! Dziękujemy za zaangażowanie i trzymamy kciuki!

Wszyscy uczestnicy I etapu otrzymują informację o wyniku oceny – zachęcamy do zajrzenia na profil na portalu.

Przypominamy, że termin złożenia pełnych projektów to 14 marca, 12:00 (w południe) czasu polskiego.

2. Wypełnij ankietę, podziel się doświadczeniami i wygraj plecak!

Jak projekt EDU-ARCTIC wpłynął na uczniów? W swoim profilu na portalu znajdziecie Państwo gotową do wypełnienia ankietę („main survey”). Pytania dotyczą projektu EDU-ARCTIC i jego modułów, zarówno od strony technicznej, jak i merytorycznej. Czekamy na Wasze odpowiedzi do 21 lutego. Wśród respondentów rozlosujemy nasz unikalny plecak EDU-ARCTIC.

3. Nowe lekcje i zupełnie nowa możliwość – „lekcje na zamówienie”

Nie udało się uczestniczyć w ciekawej lekcji z uwagi na plan zajęć w szkole? Nic straconego! Poproś o „lekcję na zamówienie” (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.), wskaż temat, i ustalimy dogodny termin.

Jak zwykle, zapraszamy na nasze lekcje!

LEKCJE PO ANGIELSKU: (poniżej podano godziny czasu polskiego)

LEKCJE PO POLSKU: (poniżej podano godziny czasu polskiego)

Czy Wy też z utęsknieniem wypatrujecie wiosny? Nie zapomnijcie o cotygodniowym monitoringu EDU-ARCTIC, razem powitamy jej znaki!

springtime